اخبار

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی

دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی از روز یکشنبه مورخ 19 بهمن ماه لغایت سه شنبه 21 بهمن ماه با حضور آقای دکتر روح اله نجفی بصورت آنلاین برگزار می گردد. در این دوره مباحثی از قبیل مفاهيم پولشويي و تأمين مالي تروريسم، استانداردهاي بين‌المللي مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم، ساختار قوانين و مقررات مبارزه با پولشويي و تأمين مالي تروريسم ايران، مقررات شناسايي ارباب رجوع (CDD-ECDD-SCDD)، مقررات گزارش معاملات و عمليات مشكوك و برخی مصاديق اصلي معاملات و عمليات مشكوك مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

آزمون پایان ترم دوره های آموزش زبان انگلیسی

آزمون پایان ترم دوم دوره های آموزش زبان انگلیسی روز سه شنبه 29 دیماه از ساعت 9 صبح برگزار می گردد.
فراگیران محترم جهت شرکت در آزمون می بایست به سامانه آموزش مجازی آکادمی شریف به نشانی www.sharifacademy.ir/vc مراجعه فرمایند.

تولید محتوای 8 عنوان دوره آموزشی مجازی

با تلاش همکاران این آکادمی محتوای آموزشی 8 عنوان دوره مجازی شامل دوره های تحلیل بنیادی کاربردی در بازار سرمایه، اصول بازار سرمایه، جایگاه هیات داوری بازار اوراق بهادار در سیستم قضایی، صورت های مالی استاندارد شده، روش های نفوذ، حفظ و توسعه بازار، ماهیت حقوقی سهام عدالت و روند اجرای آن، تحلیل و ارزیابی رقبا و انواع بنگاه ها و شرکت ها تولید گردید. این دوره ها در دی و بهمن سال جاری به صورت مجازی ارائه خواهند شد.

دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مالی شرکت ها برگزار شد

این دوره از تاریخ 21 دیماه لغایت 7 بهمن ماه به مدت 12 ساعت آموزشی با حضور آقای دکتر نوری بصورت آنلاین برگزار گردید.
در این دوره قوانین و مقررات مالی مرتبط با شرکت ها شامل قانون برگزاری مناقصات، آیین نامه تضمین معاملات دولتی و … تشریح و به پرسش های شرکت کنندگان پاسخ داده شد.

برگزاری دوره آموزشی مدیریت بازاریابی

دوره آموزشی مدیریت بازاریابی با حضور جناب آقای دکتر رابطی از تاریخ 16 الی 23 دیماه 1399 برگزار می گردد. در این دوره مباحثی از قبیل تفکر فروش گرایی و مشتری گرایی، بازاریابی جامع، فرآیند مدیریت بازاریابی، انتخاب بازار هدف، آمیخته بازاریابی و … مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
این دوره با حضور 30 نفر از کارشناسان حوزه های بازاریابی، فروش و استراتژی برگزار گردید.

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مرتبط با ارز

دوره آموزشی قوانین و مقررات مرتبط با ارز، مشتمل بر آخرین تغییرات در آیین نامه های و ضوابط اجرایی ارزی واردات و صادرات، تخصیص ارز، سامانه ها و … از تاریخ 18 آذرماه لغایت 9 دیماه به مدت 12 ساعت آموزشی برگزار گردید. این دوره با حضور جناب آقای عباسی و 23 نفر از کارشناسان حوزه های تدارکات، مالی و پشتیبانی برگزار شد.

دوره آموزشی شاخص های کلیدی عملکرد برگزار شد

در این دوره که از تاریخ 20 آبان لغایت 1 آذر ماه برگزار گردید، ضمن تبیین مفهوم شاخص های کلیدی عملکرد، تعدادی از شاخص های مالی و غیر مالی که توسط سازمان ها به منظور تخمین موفقیت و بررسی میزان دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده استفاده می شوند معرفی گردید.

برگزاری دوره آموزشی قانون برگزاری مناقصات و آیین نامه اجرایی آن

دوره آموزشی قانون برگزاری مناقصات و آیین نامه اجرایی آن از تاریخ 12 لغایت 22 مهرماه 99، با حضور آقای مهندس شهرام حلاج نیشابوری بصورت آنلاین برگزار گردید.
در این دوره مواد مختلف قانون برگزاری مناقصات، آیین نامه تضمین معاملات دولتی، قانون اساسنامه هیأت رسیدگی به شکایات، آیین نامه خرید خدمات مشاوره و … تشریح گردید . 32 نفر از کارشناسان حقوقی و مالی در این دوره شرکت نمودند.

دوره آموزشی قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی برگزار شد

دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی از روز یکشنبه مورخ 2 شهریور ماه به مدت 2 جلسه برگزار شد. در این دوره مباحثی از قبیل مفاهيم پولشويي و تأمين مالي تروريسم، استانداردهاي بين‌المللي مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم، ساختار قوانين و مقررات مبارزه با پولشويي و تأمين مالي تروريسم ايران، مقررات شناسايي ارباب رجوع (CDD-ECDD-SCDD)، مقررات گزارش معاملات و عمليات مشكوك و برخی مصاديق اصلي معاملات و عمليات مشكوك مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برگزاری آزمون تعیین سطح دوره های آموزش زبان انگلیسی

آزمون تعیین سطح متقاضیان جدید دوره های آموزش زبان انگلیسی بصورت مجازی در روزهای اول و دوم شهریور ماه برگزار می گردد. این آزمون شامل سه بخش شنیداری، درک مطلب و گرامر و واژگان می باشد که از طریق سامانه آموزش مجازی در دسترس خواهد بود.

آغاز ترم جدید دوره های سازمانی آموزش زبان انگلیسی در قالب کلاس آنلاین از روز شنبه مورخ 25 مردادماه

در ادامه اجرای دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه شاغلین، ترم جدید کلاس های آنلاین از روز شنبه 25 مرداد ماه آغاز خواهد شد.
آموزش در این شیوه بدون نیاز به نصب هر گونه نرم افزار اضافی صورت پذیرفته و آزمون پایان دوره نیز از طریق سامانه مدیریت یادگیری این موسسه برگزار می گردد. تنها نیاز شرکت کنندگان دسترسی به اینترنت و یک مرورگر متداول و نیز گوشی و میکروفون جهت حضور موثر در کلاس ها می باشد.

برگزاری آزمون مجازی دوره آیین نگارش و مکاتبات اداری

آزمون پایان دوره آموزشی آیین نگارش و مکاتبات اداری در تاریخ 22 مرداد ماه از ساعت 11 برگزار می گردد. شرکت کنندگان در این دوره آموزشی می توانند با مراجعه به بخش آموزش مجازی و ورود به سامانه در این آزمون شرکت نمایند.

دوره آموزشی نگرش های نوین در مدیریت انبار برگزار شد

دوره آموزشی نگرش های نوین در مدیریت انبار طی 2 جلسه در روزهای 2 و 9 مرداد ماه برگزار گردید. در این دوره موضوعاتی نظیر اهمیت، جایگاه و وظایف واحد انبار و انباردار، ارتباط آن با سایر واحدها، تعریف انبارداری نوین و فرآیندهای انبارداری و فرمهای متداول در انبار، نگرش های نوین درطراحی انبار، مکان یابی و نوع ساختمان انبار، انواع سيستم هاي انبار، طبقه بندی انبار و انواع آن، کدینگ کالا و انواع آن، اصول برنامه ریزی و روش های نوین کنترل موجودی در مراحل سفارش، خرید، انبارش وتوزیع کالا، اهمیت کنترل های داخلی در انبارداری، كنترل انبارها (كمي و كيفي)، كنترل كيفيت عمومي و بازرسي كيفيت در انبار و کنترل کیفیت فرآیندها در انبار، معرفی تکنولوژی و روش های نوین ایجاد انبارهای الکترونیکی (RFID) و نقش آن در ارسال ، پخش وتوزیع ردیابی و کنترل اقلام مازاد، راکد و ضایعات در انبار و مراحل اجرایی ، ردیابی و بررسی اقلام برگشتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی

دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی از روز یکشنبه مورخ 11 خرداد ماه به مدت 4 جلسه برگزار می گردد. در این دوره مباحثی از قبیل مفاهيم پولشويي و تأمين مالي تروريسم، استانداردهاي بين‌المللي مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم، ساختار قوانين و مقررات مبارزه با پولشويي و تأمين مالي تروريسم ايران، مقررات شناسايي ارباب رجوع (CDD-ECDD-SCDD)، مقررات گزارش معاملات و عمليات مشكوك و برخی مصاديق اصلي معاملات و عمليات مشكوك مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سامانه آموزش مجازی

برگزاری آزمون پایان ترم دوره های سازمانی آموزش زبان انگلیسی

به منظور حفظ سلامت شرکت کنندگان در دوره های آموزشی زبان انگلیسی و محدودیت برگزاری آزمون های حضوری، آزمون پایان ترم سوم دوره های سازمانی آموزش زبان انگلیسی در روز دوشنبه 29 اردیبهشت ماه از ساعت 12 لغایت 17 از طریق سامانه آموزش مجازی آکادمی شریف برگزار می گردد.

برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی در قالب کلاس آنلاین از روز شنبه مورخ 20 اردیبهشت ماه

با توجه به تداوم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در قالب فاصله گذاری هوشمند و به منظور حفظ سلامت شرکت کنندگان در دوره های آموزشی زبان انگلیسی، برگزاری کلاس ها بصورت برخط و سپس آزمون الکترونیکی از روز شنبه 20 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.
آموزش در این شیوه بدون نیاز به نصب هر گونه نرم افزار اضافی صورت پذیرفته و آزمون پایان دوره نیز از طریق سامانه مدیریت یادگیری این موسسه برگزار می گردد. تنها نیاز شرکت کنندگان دسترسی به اینترنت و یک مرورگر متداول و نیز گوشی و میکروفون جهت حضور موثر در کلاس ها می باشد.