اخبار

دوره آموزشی قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی برگزار شد

دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی از روز یکشنبه مورخ 2 شهریور ماه به مدت 2 جلسه برگزار شد. در این دوره مباحثی از قبیل مفاهيم پولشويي و تأمين مالي تروريسم، استانداردهاي بين‌المللي مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم، ساختار قوانين و مقررات مبارزه با پولشويي و تأمين مالي تروريسم ايران، مقررات شناسايي ارباب رجوع (CDD-ECDD-SCDD)، مقررات گزارش معاملات و عمليات مشكوك و برخی مصاديق اصلي معاملات و عمليات مشكوك مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برگزاری آزمون تعیین سطح دوره های آموزش زبان انگلیسی

آزمون تعیین سطح متقاضیان جدید دوره های آموزش زبان انگلیسی بصورت مجازی در روزهای اول و دوم شهریور ماه برگزار می گردد. این آزمون شامل سه بخش شنیداری، درک مطلب و گرامر و واژگان می باشد که از طریق سامانه آموزش مجازی در دسترس خواهد بود.

آغاز ترم جدید دوره های سازمانی آموزش زبان انگلیسی در قالب کلاس آنلاین از روز شنبه مورخ 25 مردادماه

در ادامه اجرای دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه شاغلین، ترم جدید کلاس های آنلاین از روز شنبه 25 مرداد ماه آغاز خواهد شد.
آموزش در این شیوه بدون نیاز به نصب هر گونه نرم افزار اضافی صورت پذیرفته و آزمون پایان دوره نیز از طریق سامانه مدیریت یادگیری این موسسه برگزار می گردد. تنها نیاز شرکت کنندگان دسترسی به اینترنت و یک مرورگر متداول و نیز گوشی و میکروفون جهت حضور موثر در کلاس ها می باشد.

برگزاری آزمون مجازی دوره آیین نگارش و مکاتبات اداری

آزمون پایان دوره آموزشی آیین نگارش و مکاتبات اداری در تاریخ 22 مرداد ماه از ساعت 11 برگزار می گردد. شرکت کنندگان در این دوره آموزشی می توانند با مراجعه به بخش آموزش مجازی و ورود به سامانه در این آزمون شرکت نمایند.

دوره آموزشی نگرش های نوین در مدیریت انبار برگزار شد

دوره آموزشی نگرش های نوین در مدیریت انبار طی 2 جلسه در روزهای 2 و 9 مرداد ماه برگزار گردید. در این دوره موضوعاتی نظیر اهمیت، جایگاه و وظایف واحد انبار و انباردار، ارتباط آن با سایر واحدها، تعریف انبارداری نوین و فرآیندهای انبارداری و فرمهای متداول در انبار، نگرش های نوین درطراحی انبار، مکان یابی و نوع ساختمان انبار، انواع سيستم هاي انبار، طبقه بندی انبار و انواع آن، کدینگ کالا و انواع آن، اصول برنامه ریزی و روش های نوین کنترل موجودی در مراحل سفارش، خرید، انبارش وتوزیع کالا، اهمیت کنترل های داخلی در انبارداری، كنترل انبارها (كمي و كيفي)، كنترل كيفيت عمومي و بازرسي كيفيت در انبار و کنترل کیفیت فرآیندها در انبار، معرفی تکنولوژی و روش های نوین ایجاد انبارهای الکترونیکی (RFID) و نقش آن در ارسال ، پخش وتوزیع ردیابی و کنترل اقلام مازاد، راکد و ضایعات در انبار و مراحل اجرایی ، ردیابی و بررسی اقلام برگشتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی

دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی از روز یکشنبه مورخ 11 خرداد ماه به مدت 4 جلسه برگزار می گردد. در این دوره مباحثی از قبیل مفاهيم پولشويي و تأمين مالي تروريسم، استانداردهاي بين‌المللي مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم، ساختار قوانين و مقررات مبارزه با پولشويي و تأمين مالي تروريسم ايران، مقررات شناسايي ارباب رجوع (CDD-ECDD-SCDD)، مقررات گزارش معاملات و عمليات مشكوك و برخی مصاديق اصلي معاملات و عمليات مشكوك مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سامانه آموزش مجازی

برگزاری آزمون پایان ترم دوره های سازمانی آموزش زبان انگلیسی

به منظور حفظ سلامت شرکت کنندگان در دوره های آموزشی زبان انگلیسی و محدودیت برگزاری آزمون های حضوری، آزمون پایان ترم سوم دوره های سازمانی آموزش زبان انگلیسی در روز دوشنبه 29 اردیبهشت ماه از ساعت 12 لغایت 17 از طریق سامانه آموزش مجازی آکادمی شریف برگزار می گردد.

برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی در قالب کلاس آنلاین از روز شنبه مورخ 20 اردیبهشت ماه

با توجه به تداوم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در قالب فاصله گذاری هوشمند و به منظور حفظ سلامت شرکت کنندگان در دوره های آموزشی زبان انگلیسی، برگزاری کلاس ها بصورت برخط و سپس آزمون الکترونیکی از روز شنبه 20 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.
آموزش در این شیوه بدون نیاز به نصب هر گونه نرم افزار اضافی صورت پذیرفته و آزمون پایان دوره نیز از طریق سامانه مدیریت یادگیری این موسسه برگزار می گردد. تنها نیاز شرکت کنندگان دسترسی به اینترنت و یک مرورگر متداول و نیز گوشی و میکروفون جهت حضور موثر در کلاس ها می باشد.